£8,50 brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Anglii dla sprzątaczki przy sprzątaniu kina w Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2017 04:08

Od zaraz potrzebne 2 sprzątaczki do podjęcia pracy w Anglii przy sprzątaniu kina w Leeds. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka, zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na przedmieściach.

Stanowisko: sprzątaczka

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Zadania:

  • Sprzątanie sal kinowych po zakończonych seansach
  • Sprzątanie korytarzy, pomieszczeń ogólnodostępnych, toalet etc.
  • Cykliczne pranie oraz odplamianie foteli

Wymagania:

  • podstawy języka angielskiego w mowie
  • doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane
  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 3 miesiące
  • dokładność, pracowitość oraz pozytywne nastawienie do klientów oraz współpracowników

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie przez 3 pierwsze miesiące
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premie
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach
  • nie pobieramy żadnych ukrytych opłat od pracowników (koszt przygotowania dokumentów ok 30 GBP będzie odliczony z pierwszej wypłaty)

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „Sprzątanie kina Leeds 2017/2018″

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 2345a2c98ae0fdae

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Anglii dla sprzątaczki przy sprzątaniu kina w Leeds”

  1. jestem zainteresowany tą pracą

  2. Dwie osoby chetne od zaraz 07417555418

Zostaw odpowiedź do aga