£7,05-7,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii fabryka żywności jako kontroler jakości Croydon

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Croydon
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 października 2017 06:28

Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce kanapek znajdującej się w południowym Londynie – Croydon. Propozycja pracy w Anglii od zaraz na stanowisku kontrolera jakości wyrobów.

Stanowisko: pracownik na produkcji, kontroler jakości

Miejsce zatrudnienia: Croydon, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka wiekowa – od 7,05 do 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce z Londynu zajmującej się produkcją kanapek
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości artykułów

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Anglii
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i sumienność
  • pracę przez 5,6 dni w tygodniu
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę w Anglii możliwą od zaraz
  • zatrudnienie w systemie 2-zmianowym – ranna i popołudniowa

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

07835156592

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1138424

ID ogłoszenia: 82459f0ec4aa73c0