£od 10,90 +napiwki

Od zaraz dam pracę w Anglii jako kierowca kat-B-dostawca bez języka w Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2023 00:17

Od zaraz w rejonie Birmingham możliwa praca w Anglii bez znajomości języka jako kierowca kat.B – dostawca zakupów w delikatesach internetowych. Zakwaterowanie możliwe dla pracowników na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat.B

Start: od zaraz

Miejsce: Birmingham

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 10,90 GBP/h +napiwki

Zadania:

  • załadunek na samochód i rozwożenie uprzednio skompletowanych zamówień (spożywczych) do klientów sklepów internetowych

Wymagania:

– czynne prawo jazdy kat.B (UK)

– zaświadczenie o niekaralności do wglądu dla pracodawcy

– rzetelność, uczciwość, terminowość

– gotowość do podjęcia stałej pracy w Birmingham

– mile widziana znajomość topografii miasta oraz język angielski

Oferujemy:

– zakwaterowanie odpłatne w Birmingham (200 GBP miesięcznie)

– legalne zatrudnienie za pośrednictwem agencji, po 3 miesiącach umowa bezpośrednio z pracodawcą

– auto służbowe

– bony pracownicze na święta i wakacje

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “dostawca Birmingham 2023”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 609645abdfaf0d00