£8,75 GBP/h +mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Anglii jako pomoc kuchenna bez znajomości języka Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2020 02:06

Restauracja włoska z Manchesteru poszukuje od zaraz pomocy kuchennej do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka angielskiego! Zakwaterowanie na miejscu dla pracowników bezpłatnie.

Możliwa wspólna praca dla pary jako pomoc kuchenna – kierowca/dostawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Manchester

Wynagrodzenie: 8,75 GBP/h brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 1/2

Zadania:

– wsparcie kucharza przy siekaniu składników, przygotowaniu ciasta, sosów

– utrzymanie czystości na kuchni

– zmywanie naczyń

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w gastronomii

– znajomość języka angielskiego będzie atutem

– dyspozycyjność na dłuższy okres

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

– możliwość zatrudnienia bez znajomości języka (większość ekipy w tym kucharze są Polakami)

– zatrudnienie długoterminowo bezpośrednio w brytyjskiej firmie po miesięcznym okresie próbny

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Pomoc kuchenna w pizzerii Manchester 2020″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4605f98bfaf1d0d3