£od 10,00 na godz.

Od zaraz dam pracę w Anglii na budowie jako tynkarz Lancaster UK 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lancaster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2020 19:03

Pracodawca z Lancaster szuka od zaraz chętnych do pracy w Anglii na budowie jako tynkarz. Zatrudnienie dla budowlańców na przynajmniej dwanaście miesięcy z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: tynkarz.

Lokalizacja: Lancaster.

Wynagrodzenie: od 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie jako tynkarz, a także przy wykonywaniu prac ogólnobudowlanych  oraz dociepleniach budynków itp.

Wymagania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego, aby można było zrozumieć instrukcje na budowie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na przynajmniej 12 miesięcy.

Oferujemy:

  • wypłatę raz w tygodniu;
  • na tydzień 40 godzin pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe.
  • bezpłatne zakwaterowanie – pokój w domku jednorodzinnym (pracownik połaci tylko za media);
  • zatrudnienie od zaraz na minimum 12 miesięcy.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV w języku angielskim można wysyłać poprzez stronę:

www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=868:tynkarz-lancaster-anglia

ID ogłoszenia: 1475e188933445a9