£do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie art. budowlanych w Manchester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 01:15

Możliwość podjęcia pracy w Anglii na magazynie budowlanym. Oferta z Manchesteru dla magazynierów aktualna od zaraz. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Manchester.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie klienta oraz wydawanie towaru;
  • przyjmowanie dostaw, dbanie o ekspozycję towaru oraz o skład magazynowy;
  • dbanie o porządek na magazynie oraz części sklepowej;
  • dowożenie materiałów do klienta;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B i brak punktów karnych;
  • język angielski w stopniu minimum średnio zaawansowanym;
  • znanie branży budowlanej i materiałów budowlanych będzie zaletą;
  • obsługiwanie komputera;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dokładne i sumienne wykonywanie pracy;
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • umowę o pracę;
  • solidne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV razem z numerem telefonu należy wysłać na adres: ao@ibb.uk

Źródło: www.angolia.co.uk/ads/show/adid/619435_Pracownika-Polskiej-Hurtowni-Budolwanej-zatrudnimy

ID ogłoszenia: 4795d49bccbaf56a