£10,00 na godz.

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie kosmetyków, odzieży i biżuterii Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 października 2022 00:06

Zatrudnienie w Southampton dla dyspozycyjnych magazynierów ze znajomością języka angielskiego. Aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie kosmetyków, biżuterii oraz odzieży.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie z biżuterią, odzież oraz kosmetykami;
  • praca w okolicach lotniska w Southampton;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie oraz pakowanie zamówień.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • dbanie o odpowiednie tempo pracy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • elastyczność – dostępność przez pięć dowolnych dni tygodnia, ale z wyjątkiem sobót;
  • rzetelne realizowanie swoich obowiązków;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

hubert@mploystaff.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 07738277595

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/magazynier-dostepny-od-zaraz_i113620

ID ogłoszenia: 12563514e47495b2