£9,60 /h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji jogurtów bez znajomości języka Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2018
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2017 02:09

Od zaraz fabryka jogurtów i serków z Luton UK poszukuje pracowników produkcji (możliwe pary) do podjęcia pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego. Oferta z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Luton UK

Zarobki: 9,60 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Start: początek stycznia 2018

Zadania:

Praca przy taśmie produkcyjnej przy zadaniach pomocniczych, obsłudze urządzeń oraz pakowaniu wyrobów na końcowym etapie.

Wymagania:

– dyspozycyjność od stycznia 2018 na minimum 6 miesięcy

– mile widziane doświadczenie w produkcji żywności

– zaletą będzie znajomość języka angielskiego na każdym stopniu biegłości

– w zakładzie nie tolerowane są osoby nadużywające napojów wysokoprocentowych

Oferujemy:

– odpłatne zakwaterowanie w komfortowych, urządzonych pokojach (koszt 45 GBP/tyg.)

– pomoc przy wszystkich formalnościach, dla osób które pierwszy raz podejmują pracę w UK

– wynagrodzenie w systemie tygodniówek

– możliwość wzięcia dodatkowych godzin, które wynagradzane są ekstra

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem:

“Produkcja jogurtów Luton 01/2018”

emial: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 1965a4836833ec08

12 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji jogurtów bez znajomości języka Luton”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tym
    ogloszeniem . W zwiazku z tym mam
    pytanie :
    – czy praca jest na podstawie kontraktu ,
    – czy sa pokoje 1 osobowe ,
    – ile platne sa dosatkowe godziny ,
    – czy sa zmiany dzienna/nocna .
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Piotr Jędrzejczak

  2. Witam jestem Zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt nr. Tel 07789562755

  3. Halina Kurkowska na 2 stycznia 2018 @ 15:52

    Witam

    Jestem zainteresowana ,państwa ofertą,jeśli jest aktualna?

    Nie dawno przyjechałam do Anglii,do miejscowości Devizes i poszukuję pracy

    Z poważaniem
    Halina Kurkowska

  4. Jestem zainteresowana ofertą pracy ,,Produkcja jogurtów Luton 01/2018.Pracowałam w Angli.
    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Proszę o odpowiedż. Anna

  5. Jestem zainteresowana państwa ofertą, jeśli jest aktualna.Proszę o kontakt nr.tel.07465043550

  6. witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy wraz z moją kolezanką z litwy obie posiadamy Angielskie National insurance,konta bankowe LLOYDS,mamy doswiadczenie pracy przy taśmie chociaż ostatnio pracowałysmy przez 2,5 roku w hotelu prosze o odpowiedz

  7. Witam, razem z chłopakiem byłabym zainteresowana tą ofertą, proszę o kontakt.

  8. Produkcja jogurtów Luton 01/2018 na 6 stycznia 2018 @ 20:15

    Dzień dobry , jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy . Jeżeli oferta jest aktualna proszę o kontakt mailowy .

  9. Para przebywająca w uk manchester .. jesteśmy zainteresowani na 7 stycznia 2018 @ 18:11

    Para przebywająca w uk w manchester . Jesteśmy zainteresowani

  10. ,,Produkcja jogurtów Luton 01/2018" na 8 stycznia 2018 @ 17:50

    Witam jestem zainteresowana pracą,proszę o kontakt,dziękuję.

Zostaw odpowiedź do ,,Produkcja jogurtów Luton 01/2018"