£240/tydzień netto

Londyn od zaraz dam pracę w Anglii 2018 na produkcji serów śródziemnomorskich

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 07:11

Propozycja zatrudnienia od zaraz w przedsiębiorstwie z Londynu. Oferujemy atrakcyjną pracę w Anglii 2018 na produkcji oraz przy dystrybucji serów śródziemnomorskich.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: WEMBLEY/NEASDEN, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: na początek stawka będzie wynosiła od 240 GBP za tydzień netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w niedużym przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac na produkcji oraz przy dystrybucji serów śródziemnomorskich

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w Anglii od zaraz
  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • zatrudnienie możliwe na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysłania CV w języku angielskim na adres:

adrianna@milkys.co.uk

Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem +44 2084596276

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1085019

ID ogłoszenia: 905a5bd7b894d29

1 odpowiedź na “Londyn od zaraz dam pracę w Anglii 2018 na produkcji serów śródziemnomorskich”

  1. czy bylaby mozliwosc pracy tylko w okresie wakacyjnym? np maj-lipiec?