£8,70/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji dań gotowych bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 października 2017 04:03

Oferta zatrudnienia w zakładzie z Londynu dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Stała praca w Anglii dostępna od zaraz na produkcji gotowych posiłków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: północno-zachodni Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,70 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych przy procesie produkcji mrożonych dań gotowych

Wymagania:

  • chęć i motywacja do zatrudnienia w Anglii od zaraz
  • brak przeciwwskazań do pracy w warunkach chłodniczych, około 7-10 stopni Celsjusza
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • możliwość pracy także na magazynie
  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie na dłużej
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu
  • możliwość wypracowywania dodatkowych godzin w weekendy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

wioleta.ratajczyk@firstcallcontractservices.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1139402

ID ogłoszenia: 14059e67ecd750ae

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji dań gotowych bez języka Londyn”

  1. Jestem zainteresowana ofertą. Uprzejmie proszę o odpowiedż.