£8,21-14 na godz.

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji żywności bez znajomości języka Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 maja 2019 03:45

Do pracy w Anglii poszukiwane osoby na produkcji żywności. Oferta dla Polaków z fabryki w Southampton od zaraz i bez znajomości języka z zapewnionym atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz. od poniedziałku do piątku i 14 GBP na godz. w weekendy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej w fabryce żywności.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie własny transport.

Oferujemy:

  • 45 – 50 godzin tygodniowo;
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;
  • regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku 07.00 – 17.00 oraz w soboty od 07.00 – 12.00;
  • dostęp do kantyny z ciepłym jedzeniem, firmowego sklepu oraz darmowego parkingu.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na produkcji żywności, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

02380630655 albo pod adresem:

I&P Management Service Ltd
5 London Road
SO15 2AE
Southampton

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/praca-od-zaraz_i94438

ID ogłoszenia: 3865cc88d8dbd64d