£7,50 brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 04:43

Od zaraz poszukiwani pakowacze do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie przy pakowaniu kosmetyków dla Polaków, mile widziane pary lub małe grupy.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,40 GBP/h brutto
Liczba miejsc: 6
Start: od zaraz
Umowa: 3 miesiące próbne, potem możliwa stała umowa

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na wkładaniu kosmetyków w pudełka ozdobne i układanie gotowych zestawów na palety. Również drobne prace magazynowe mogą zostać zlecone.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dokładność
– gotowość do pracy pod presją czasu przy przesuwającej się linii produkcyjnej
– umiejętność pracy zespołowej
– dyspozycyjność od drugiej połowy listopada 2015
– szukamy osób godnych zaufania, bez nałogów, które nie boja się ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:
– tanie zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach, dla par możliwość zakwaterowanie we wspólnym pokoju (koszt to ok 80 GBP tygodniowo od osoby)
– regularne tygodniowe wypłaty bezpośrednio na konto bankowe pracownika
– wsparcie przy wszystkich formalnościach
– przyjazna i miła atmosfera panująca w fabryce, liczna ekipa Polskich pracownika
– dla osób, które się sprawdzą możliwe zatrudnienie na stałe bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie kosmetyków Londyn 11/2015″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 2085642b83968060

13 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Londyn”

  1. Witamy! Wraz z koleżanką, jesteśmy osobami pracowitymi, punktualnymi, zdyscyplinowanymi, bez nałogów. Obie pracowałyśmy kiedyś przy taśmie produkcyjnej, więc mamy doświadczenie na podobnym stanowisku. W ostatnim czasie straciłyśmy pracę a nie wyobrażamy sobie żyć bezczynnie na zasiłku dla bezrobotnych. Jesteśmy bardzo zainteresowane tą ofertą. W związku z powyższym prosimy o poważne potraktowanie naszego zgłoszenia. Pozdrawiamy

  2. Witam razem z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ja znam trochę język angielski zaś partner w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz.

  3. „pakowanie kosmetyków Londyn 11/2015″ na 12 listopada 2015 @ 07:39

    Jestem gotowa do podjęcia pracy na stanowisku pakowacz-pracownik produkcji. Cechuje mnie dyspozycyjność, spryt, dobre zdrowie. Jedynym mankamentem jest brak znajomości języka angielskiego ale ta barierę też można pokanać. Bardzo zalezy mi na tej pracy .Pozdrawiam kontakt telef + 48 793130599

  4. Daria Żbikowska na 13 listopada 2015 @ 17:49

    Witam wraz z bratem jestem zainteresowana ofertą pracy .. angielski w stopniu podstawowym .. dyspozycyjnosc od zaraz . telefon kontaktowy -722064560
    Serdecznie pozdrawiam Daria Żbikowska

  5. Jadwiga Wozniak na 14 listopada 2015 @ 02:08

    Jestem zainteresowana praca podstawy jezyka .Pozdrawiam kontakt 735929873 gotowa jestem do pracy od 27.11

  6. Pakowanie kosmetyków na 14 listopada 2015 @ 16:48

    Witam serdecznie. Jestem już w Anglii na miejscu i w każdej chwili mogę zacząć pracę.Numer kontaktowy 07425387682. Pozdrawiam Joanna Giedrojć.

  7. Elżbieta Solniczek na 16 listopada 2015 @ 10:45

    Witam! Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy przy pakowaniu kosmetyków itp. Jestem gotowa wyjechać natychmiast. Pozdrawiam Elżbieta.

  8. Wit, jestem zainteresowana oferta pracy.Posiadam kilkuletnie doswiadczenie w pracy fizycznej -na produkcji przy pakowaniu oraz w ogrodnictwie. Posiadam konto w banku i NIN numer. W kazdej chwili jestem gotowa do wyjazdu do pracy do anglii jak bym miala tylko miec prace. Prosze o kontakt pod numerem telefonu 514581800. Pozdrawiam serdecznie

  9. pakowanie kosmetyków Londyn 11/2014 na 18 listopada 2015 @ 15:59

    Witam,
    Mam na imię Edyta i jestem zainteresowana wyjazdem do pracy za granicę.
    Jestem młoda i mam dużo chęci do pracy. Szybko się uczę, jestem sumienna i dokładna.
    Proszę o więcej informacji na temat wyjazdu.
    Kiedy się odbywa i czy dojazd na własną rękę.
    Pozdrawiam

  10. Witam w odpowiedzi na Państwa ogłoszenie o pracy w Londynie, chcielibyśmy zgłosić swoją kandydaturę i chęć do pracy. Jest nas dwóch dwudziestolatków, spełniamy wszystkie państwa wymagania. Posiadamy doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie oraz pracy w zespole, posiadamy prawo jazdy kat. B, jesteśmy komunikatywni, mile nastawieni i otwarci na nowe horyzonty. Jedynym naszym problemem jest słaba znajomość języka angielskiego którego uczymy się na bieżąco. Nasz przyjazd do Londynu datujemy na 25 listopada. Prace możemy zacząć następnego dnia.
    Prosimy o jak najszybszą odpowiedź, liczymy na owocną współprace. Skontaktować się z nami można pod adresem mailowym halki369@gmail.com lub pod numerem telefonicznie :
    +48 536 517 895
    Z góry dziękujemy.

  11. nie mamy pracy z chlopakiem w polsce szukamy nadal pracowalismy w holandi na produkcji -tasma mij nr tel 667 734 099

Zostaw odpowiedź do Daria Żbikowska