£9,80 - 11,00 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu pralinek bez języka w Luton 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc lub dłuzej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2023 00:18

Firma z Luton UK od zaraz poszukuje pakowaczy do legalnej pracy w Anglii przy pakowaniu czekoladowych pralinek. Oferta 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Luton

Zarobki: 9,80 GBP/h brutto (osoba bez języka), 11,00 GBP/h brutto (osoba znająca j. angielski)

Liczba miejsc: 4 (jedna osoba koniecznie z językiem)

Start: czerwiec 2023

Zadania:

Praca polegająca na ręcznym pakowaniu czekoladek w manufakturze słodyczy. Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie czekoladek na tackach plastikowych przed maszynowym pakowaniem, oraz kontrolowanie jakości produktów, wyłapując wybrakowane czekoladki przed pakowaniem. Praca ta wykonywana jest zgodnie z najwyższymi standardami higieny, pracownicy powinni używać fartuszka, czepek, rękawiczek. Ci, którzy posiadają zdolności manualne, mogą być przydzieleni do ręcznego ozdabiania czekoladek.

Oczekiwania:

  • Zręczność, szybkość, dobry wzrok
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy natychmiast
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji żywności będzie atutem
  • Przestrzeganie wysokich standardów higienicznych
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną umowę zagraniczną przez agencję na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia po tym czasie
  • Możliwość przepracowania nadgodzin
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pobliżu miejsca pracy (50 GBP/tyg od osoby lub 80 GBP/tyg od pary)
  • Pomoc przy załatwieniu formalności na miejscu
  • Uczciwe i jasne warunki zatrudnienia.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie czekoladek Luton 06/2023”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 7776476594b77a79