£8,60/h +mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka w Liverpool UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2019 01:07

Z bezpłatnym zakwaterowaniem także dla par – pakowaczy aktualna oferta pracy w Anglii bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu słodyczy w firmie dystrybucyjnej z Liverpool UK.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Liverpool, Anglia

Wynagrodzenie: 8,60 brutto

Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca na magazynie firmy dystrybucyjnej przy pakowaniu słodyczy, zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej. Obecnie pakowane są promocyjne zestawy czekoladowych słodyczy z motywem noworocznym / sylwestrowym.

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • otwartość, komunikatywność, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie ze stołówką, kantyną
  • przyjazną atmosferę
  • praca w międzynarodowym zespole (głównie osoby ze wschodniej europy)
  • pomoc przy wszystkich formalnościach
  • umowa na 12 miesięcy z 3 miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “słodycze Liverpool 2020”.

Pary prosimy o przysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 1115df2f4223cbc9

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka w Liverpool UK”

  1. Czy praca przy pakowaniu słodyczy nadal aktualna?