£8,70 na godz.

Od zaraz dam pracę w Anglii przy produkcji deserów w Londynie 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 września 2019 00:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji żywności przy deserach. Zatrudnienie w Londynie jako pracownik produkcji. Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,70 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca na produkcji żywności przy deserach;
  • kształtowanie masy na kulki w odpowiednim rozmiarze, a następnie pakowanie produktu;
  • obsługiwanie maszyn.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 14.30 – 22.30 w okolicy Wembley;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • po 12 tygodniach pracy najlepsi pracownicy mają szansę przejścia na stałą umowę;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

+44 2085666333.

Źródło: www.praca4u.net/produkcja-deserow-id1190237.html

ID ogłoszenia: 5835d6fcccddba88