£11,50/h

Od zaraz dam pracę w Anglii przy sprzątaniu-dezynfekcji samolotów na lotnisku w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2020 02:05

Z minimum podstawową znajomością języka propozycja pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów na lotnisku Londyn – Heathrow. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane odpłatnie.

Miejsce: Londyn

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 11,50 GBP/h brutto

Umowa: docelowo stała z 3-miesięcznym okresem próbnym

Zadania:

Kompleksowe sprzątanie statków powietrznych między lotami oraz po przeglądach. Do zadań zalicza się odkurzanie wykładziny, foteli, dezynfekcja el. plastikowych, sprzątanie i odkażanie toalet. Obecnie w związku z panującą pandemią wirusa dezynfekowane są całe przedziały pasażerskie.

Wymagania:

– chęć do ciężkiej pracy

– podstawowa znajomość języka (wymóg konieczny)

– zaświadczenie o niekaralności

– preferowane osoby z doświadczeniem w sprzątaniu

Oferujemy:

– docelowo stałe zatrudnienie po okresie próbnym (3 miesiące)

– atrakcyjne zarobki oraz premie uznaniowe i okolicznościowe

– możliwość skorzystania z zakwaterowania agencji w kwocie 70 GBP/tyg za pokój jednoosobowy lub 50 GBP/tyg za pokój 2-osobowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na adres:

smart.work@solution4u.com

z dopiskiem Dezynfekcja Lotnisko Londyn 11/2020.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

„Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 9265fbd91468286b

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii przy sprzątaniu-dezynfekcji samolotów na lotnisku w Londynie”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt