£8-9 GBP/h

Od zaraz dam pracę w Anglii przy sprzątaniu domów bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 października 2018 17:01

Rekrutacja do pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie bez znajomości języka na terenie Londynu na pół etatu lub więcej, jeśli kandydat wyrazi chęć. Oferujemy bardzo dobre zarobki.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Londyn, Canary Wharf.

Wynagrodzenie: 8-9 GBP/h.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • odkurzanie dywanów i zamiatanie podłóg;
  • czyszczenie łazienek – urządzeń sanitarnych, luster, posadzki;
  • mycie okien;
  • prasowanie odzieży, pościeli i innych tekstyliów;
  • mycie podłóg;
  • wyrzucanie odpadów.

Oczekiwania:

  • sumienne podejście do pracy;
  • uczciwość;
  • kultura osobista;
  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • chęć podjęcia pracy na pół etatu;
  • umiejętność prasowania;
  • schludny wygląd.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • stałe zlecenia;
  • wszystkie miejsca do sprzątania położone w obrębie Canary Warf;
  • wypłaty wynagrodzenia co dwa tygodnie.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić bezpośrednio do Pani Dagmary, pod numer:

07435126702

Zachęcamy do kontaktu, może być też SMS.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/londyn/city-of-london-londyn-ec1/praca-przy-sprzataniu-na-pol-etatu,ad-360025.html

ID ogłoszenia: 665bd9be927c652

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.