£3200 GBP/mc +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Anglii przy testowaniu leków bez języka Leicester 2021-2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leicester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 października 2021 01:10

Bez znajomości języka od zaraz na minimum 6 miesięcy propozycja pracy w Anglii przy testowaniu leków. Ogłoszenie 2021-2022 z Leicester UK z zakwaterowaniem darmowym na miejscu oraz wyżywieniem.

Umowa czasowa na 6 miesięcy bez możliwości powrotu w tym czasie.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Leicester

Wynagrodzenie: 3200 GBP miesięcznie

Umowa: na około 6 miesięcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od października 2021 do końca marca 2022

Liczba miejsc: 25

Obowiązki:

  • początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
  • zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów
  • testy to między innymi proste zadania sprawnościowe
  • szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta czy wakacje!
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego, ale nie jest to konieczne

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w hotelu 4**** położonym w malowniczych okolicach Leicester
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Państwa bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem.

Wprowadziliśmy obowiązkowe testy na coronavirusa, dla osób, z którymi podejmujemy współpracę. Testy wykonujemy bezpłatnie na miejscu – wynik do 24 h. Do czasu uzyskania wyniku obowiązuje izolacja. Osoby przybywające z Polski muszą test wykonać samodzielnie przed przyjazdem, test musi być w j. angielskim. Obecnie respektowane są również zaświadczeniu o przyjęciu 2 dawek szczepionki lub jednej w przypadku J&J.

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • medicaltests@postpro.net tytule proszę napisać “Testy Leicester 2021/10 + Nazwisko i Imię”

W związku z ostatnimi wydarzeniami pragniemy zapewnić, że testy medyczne leków nie mają nic wspólnego z wirusem COVID-19.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w przeciągu najbliższych 7 dni.

Posiadamy również oferty podobnej pracy na terenie Niemiec (okolice Monachium).

ID ogłoszenia: 517614a5205337d2