Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

£do uzg.

Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii bez języka przy zbiorach owoców na farmie w Chichester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chichester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Do końca września 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2020 01:08
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii bez języka przy zbiorach owoców na farmie w Chichester

Opis

Od zaraz do końca września 2020 możliwa sezonowa praca w Anglii na farmie w Chichester przy zbiorach owoców miękkich – malin, truskawek, jagód i jeżyny. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeśli chcesz zostać członkiem rodziny Summer Berry, prześlij nam swoje CV, z przyjemnością usłyszymy od Ciebie.

Mamy trwające wolne miejsca pracy dla zbieraczy owoców, absolwentów i stażystów zarządzających. Jeśli masz konkretny obszar zainteresowania i chciałbyś dołączyć do jednego z naszych zespołów, przeczytaj poniższe informacje i skontaktuj się z nami.

ZBIERACZE

Mamy największe możliwości dla zbieraczy owoców w ciągu brytyjskich letnich miesięcy, od maja do września.

Na wszystkich naszych farmach i szklarniach istnieją możliwości zbierania owoców, a dla wszystkich nowych członków zespołu zapewniane są szkolenia. Mamy również wygodne zakwaterowanie na miejscu.

Jeśli szukasz sezonowej roli w ekscytującym biznesie, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Ciebie do naszego zespołu zbierającego owoce w przyszłym sezonie!

ABSOLWENCI

Jeśli niedawno ukończyłeś studia i szukasz następnej wielkiej możliwości, nie szukaj dalej tylko zapoznaj się z naszym fantastycznym programem dla absolwentów.

Wierzymy w inwestowanie w ludzi i szczycimy się tym, że pomagamy członkom naszego zespołu w rozwoju, rozwijamy ich umiejętności i ostatecznie wypełniamy ich potencjał.

Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony, szybko się uczysz i chcesz się rozwijać w firmie, skontaktuj się z nami. Umówimy Ci wizytę w jednej z naszych farm i przygotujemy dla Ciebie program dla absolwentów.

Kontakt w j. polskim:

pl.summerberry.co.uk/contact/

ID ogłoszenia: 3115f3c5e8df0c6d

      

ilość wszystkich wyświetleń: 359, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.