£od 9,50 GBP/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory warzyw szklarniowych w Cambridge 2022

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridge
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc lub dłuzej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2022 00:18

Od zaraz potrzebne osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach warzyw szklarniowych – papryki, pomidorów, ogórków. Oferta bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Cambridge

Start: od zaraz

Umowa: od zaraz na minimum 3 miesiące

Zarobki: od 9,50 GBP/h brutto + zakwaterowanie

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Prace o charakterze fizycznym w szklarni przy zbiorach oraz pielęgnacji pomidorów, papryki, ogórków. Pod koniec kontraktu zadania związane z porządkowaniem szklarni oraz sortowaniem warzyw.

Wymagania:

– chęć do pracy i dyspozycyjność

– brak nałogów

– mile widziana znajomość języka i doświadczenie, ale nie jest to konieczne

– oferta dla osób z UK

– negatywny test na Covid lub pełne szczepienie

Oferujemy:

– dobre wynagrodzenie

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu

– pomoc przy formalnościach

– możliwość otrzymania zaliczki po podpisaniu umowy na miejscu

Ogłoszenie grzecznościowe, zgłoszenia proszę kierować na podany poniżej email:

adam.bednarczyk82@interia.pl

ID ogłoszenia: 2766283fc32a2de3