£7,80 netto + mieszkanie

Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach warzyw bez języka 2018 Salisbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Salisbury
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 października 2018 04:24

Od zaraz potrzebne osoby do sezonowej pracy w Anglii 2018 bez języka przy zbiorze warzyw – kapusty i dyni w gospodarstwie rolnym z Salisbury UK. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Salisbury

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,80 GBP/h netto + zakwaterowanie

Liczba miejsc: 10

Zadania:

Sezonowa praca o charakterze fizycznym polegająca na zbieraniu warzyw polowych (głównie kapusta i sałata) oraz ścinaniu dyni.

Wymagania:

– dobra kondycja fizyczna, zdrowy kręgosłup

– dyspozycyjność do końca listopada

– brak problemów z piciem (osoby nadużywające, będące pod wpływem są zwalniane)

– mile widziana jedna osoba z prawem jazdy na traktor

– atutem będzie znajomość języka oraz doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie w formie tygodniówek oraz możliwa zaliczka

– darmowe zakwaterowaniem w komfortowych warunkach

– dostęp do WIFI na miejscu

– polskojęzyczny koordynator na miejscu

Dla swojego pracodawcy rolnika posiadającego spore gospodarstwo w okolicach Salisbury poszukuję Polaków chętnych do pracy przy zbiorach warzyw polowych.

kontakt w języku polskim: peterplichta@wp.pl

ID ogłoszenia: 3055bc691ec30f23