£8,50 + zakwaterowanie

Od zaraz dla par dam pracę w Anglii bez języka na magazynie z art. dla zwierząt Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2018 00:59

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz legalna praca w Anglii na magazynie hurtowni art. zoologicznych. Oferta dla par bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera.

Stanowisko: magazynier / komisjoner

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz / kwiecień 2018

Miejsce pracy: okolice Luton

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Zadania:

Kompletowanie zamówień na palety z pomocą ręcznego wózka paletowego oraz skanera ręcznego. Asortyment hurtowni to głównie karmy zwierzęce, akcesoria do pielęgnacji sierści, zabawki, posłania, gryzaki etc.

Wymagania:

– preferowane osoby z doświadczeniem na stanowisku magazyniera

– mile widziana znajomość języka angielskiego nawet w stopniu podstawowym

– gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia na okres co najmniej 3 miesięcy

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie przez 3 pierwsze miesiące

– dobre warunki socjalne w zakładzie pracy

– pomoc i wsparcie polskich team leaderów na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty email. Zatrudnienie od kwietnia / maja 2018 do końca lipca z opcją przedłużenia.

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „Magazyn zoologiczny Luton”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 5685ad8face311e8