£7,30 brutto

Od zaraz dla par praca Anglia pakowanie ciastek w Londynie z podstawowym językiem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2015 00:03

Fabryka słodyczy z Londynu (3 strefa) poszukuje od zaraz dwie pary pakowaczy do pracy w Anglii przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej z podstawowym językiem angielskim. Zatrudnienie tymczasowe na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,30 funtów za godzinę
Liczba miejsc: 4 (rekrutacja uzupełniająca)
Start: od zaraz
Umowa: na czas określony – 3 miesiące

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu ciasteczek w stosy po 12 lub 18 sztuk i wkładanie do maszyny pakującej. Jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługi maszyny po uprzednim przeszkoleniu.

Wymagania:
– minimum podstawy języka pozwalające na komunikację z przełożonymi
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– mile widziana znajomość systemu HACCP
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy
– umiejętność pracy w grupie
– przyjazne nastawienie, motywacja

Oferujemy:
– legalną pracę tymczasową w Wielkiej Brytanii na podstawie umowy z agencja pośrednictwa
– płatne zakwaterowanie na miejscu 90 GBP/tyg. (potrącane z wypłaty)
– dobre warunki finansowe, wypłata w systemie tygodniowym na konto
– pomagamy z wszystkimi formalnościami na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja ciastek Londyn 02/2015 rekrutacja uzupełniająca”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 44455f89c6e7dc22

1 odpowiedź na “Od zaraz dla par praca Anglia pakowanie ciastek w Londynie z podstawowym językiem”

  1. witam jesteśmy wraz z partnerem zainteresowania państwa propozycja .
    Mam na imię Katarzyna mam 19 lat i jestem z woj. lubelskiego wraz z partnerem . partner zna komunikatywny język angielski a ja znam słabo . jesteśmy pracowici sumienni łatwo nawiązujemy znajomość w grupie . zależy nam na tej ofercie pracy . pozostawię nr tel: 609-313-895 wazie pytań jestem pod telefonem