£do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Anglia bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 00:45

Możliwość podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w Londynie przy sortowaniu odzieży używanej na różne kategorie oraz sprawdzanie jakości ubrań.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie używanych tekstyliów na 90 różnych kategorii;
  • do zadań będzie należało także sprawdzanie jakości ubrań;
  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • punktualność;
  • posiadanie własnego konta w banku oraz NIN;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach od 7:00 do 15:30 – przez 4 dni w tygodniu (podczas obecnej sytuacji związanej z epidemią);
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem fizycznej pracy w Londynie proszone są o wysłanie wiadomości WhatsApp pod numer: +44 7818 507 844

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-938281.php

ID ogłoszenia: 3505ef352775f9d9