£Od 10,00 GBP/h+prowizja

Od zaraz fizyczna praca Anglia na myjni samochodowej bez znajomości języka, Bristol 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 00:14

Myjnia samochodowa z Bristolu poszukuje od zaraz kandydatów do fizycznej pracy w Anglii. Oferta 2023 bez znajomości języka przy myciu oraz kompleksowym sprzątaniu aut klientów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Bristol UK

Zarobki: 10,00 GBP/h brutto + prowizja od umytego auta + napiwki

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz styczeń / luty 2023

Umowa: umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Zadania:

  • Mycie, glinkowanie i czyszczenie samochodów za pomocą myjki ciśnieniowej lub parowej, w celu uzyskania kompleksowego efektu.
  • Sprzątanie wnętrza pojazdów, takie jak mycie szyb, trzepanie dywaników, odkurzanie oraz czyszczenie kokpitów.
  • Nakładanie różnych rodzajów politur, w tym zwykłych wosków twardych i powłok ceramicznych.
  • Stosowanie specjalnych środków, takich jak “niewidzialna wycieraczka”, które ułatwiają utrzymanie czystości samochodu.
  • Zabezpieczanie elementów takich jak uszczelki, listwy, opony itp.
  • Czasami polerowanie lamp i karoserii, z wykorzystaniem maszyny typu “DA” w celu szybkiego i skutecznego efektu.

Wymagania:

  • Najważniejsze jest posiadanie silnej motywacji i chęci do pracy.
  • Doświadczenie w podobnym zawodzie przynajmniej przez pół roku.
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy w Wielkiej Brytanii.
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.
  • Dostępność zaświadczenia o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

Stała praca w dobrze prosperującym studiu detalingowym i myjni samochodowej z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwością podwyżek po podpisaniu nowej umowy. Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, z kosztami po stronie pracownika w wysokości około 50 GBP tygodniowo. Dobre warunki socjalne, pomoc przy formalnościach oraz gwarancja zatrudnienia pomimo brexitu i pandemii.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim lub polskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: Myjnia Bristol 01/2023.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 16663c718947c581