£9,46 na godz.

Od zaraz fizyczna praca Anglia w Londynie przy recyklingu z podstawowym językiem angielskim

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 00:50

Zatrudnienie dla pracowników fizycznych z podstawową znajomości języka angielskiego w Londynie. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Anglii przy recyklingu (sortowaniu śmieci).

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,46 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym sortowaniem odpadów w dużej sortowni śmieci;
  • zatrudnienie przy segregacji śmieci przy taśmie;
  • pracę od poniedziałku do piątku, a do tego minimum 2 soboty i niedziele w miesiącu;
  • pracę na dwie zmiany: 6.00 – 14.00 oraz 14.00 – 22.00;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;

Oferujemy:

  • stabilną i legalną pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • umowę, która będzie zgodna z brytyjskim prawem jazdy;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 07487 528368 (Sylwia). Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 16.00. Można również wysłać SMS.

Źródło: praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 7965fecb37708ecd