£7.20 - 7.50 GBP/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Anglia w pralni z podstawowym językiem Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 20:40

Oferujemy fizyczną pracę w Anglii z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w pralni od zaraz dla Polaków w Londynie bez wymaganego doświadczenia. Gwarantujemy dobre zarobki oraz stabilne stanowisko.

Stanowisko: pracownik pralni.

Lokalizacja pracy: Londyn, Southall.

Zarobki: 7,20 GBP/h – 7,50 GBP/h.

Opis stanowiska:
obowiązki na tym stanowisku to typowe prace, które wykonuje się w pralni. Należą do nich takie zajęcia jak prasowanie, składanie ubrań, pranie, sortowanie tekstyliów oraz obsługiwanie maszyn.

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku na zmiany od 6.00 rano, 14.30, 16,30 lub na noc od 23.00.

Wymagania wobec pracowników:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • poczucie estetyki;
  • zaletą będzie doświadczenie, jednak nie jest wymagane;
  • miejsce zamieszkania w Southall ze względu na późne powroty z pracy;
  • sumienność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • przyjazne nastawienie do współpracowników.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia bez doświadczenia;
  • pracę na zmiany;
  • dobre zarobki;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • wsparcie w pierwszych dniach.

Aplikacje:
Prosimy wysłać SMS-a pod numer telefonu 07921010081 z imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania (post code).

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1002307

ID ogłoszenia: 2657bde6dc3fb4a