£7,60 - 8,60/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Anglia w sklepie bez znajomości języka w Birmingham wykładanie towaru

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 18:14

Od zaraz potrzebne osoby do fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru w sklepie z Birmingham. Zatrudnienie bez znajomości języka, zakwaterowanie pokrywa pracodawca. Warunkiem jest dyspozycyjność w okresie świątecznym i noworocznym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Birmingham
Zarobki: 7,60 GBP/h brutto (bez języka), 8,60 GBP/h brutto/h (osoby ze znajomością języka)
Liczba miejsc: 3
Start: od zaraz
Umowa: 3 miesiące próbne, później możliwa stała umowa bezpośrednio u pracodawcy

Zadania:
– rozładunek dostaw towarów na magazynie sklepowym
– rozkładanie towarów na półki w markecie
– zmiana ekspozycji
– inwentaryzacja (z początkiem nowego roku)
– dbanie o aktualne daty przydatności do spożycia
– naklejanie metek z cenami na towar, etykiet na regały sklepowe

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna, szybkość, siła, wytrzymałość
– gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia
– możliwość pracy na zmiany nocne
– umiejętność pracy w grupie (osoby bezkonfliktowe)
– zaświadczenie o niekaralności do wglądu
– mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy oraz znające język angielski

Oferujemy:
– zatrudnienie przez agencję na okres 3 miesięcy, następnie możliwa stała umowa podpisywana już bezpośrednio z pracodawcą
– bezpłatne ubezpieczenie NNW
– bezpłatne zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę w Birmingham
– pomagamy z formalnościami, złożeniem konta bankowego, uzyskaniem numeru NIN etc.
– nie pobieramy opłat za rekrutację
– wypłaty w formie tygodniowej bezpośrednio na konto walutowe

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „Sklep Birmingham 12/2016-2017″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u-2017@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7505849d547ed365

3 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Anglia w sklepie bez znajomości języka w Birmingham wykładanie towaru”

  1. „Sklep Birmingham 12/2016-2017″ na 12 grudnia 2016 @ 12:13

    Witam poszukuje pracy mam doswiadczenie ze sklepu takie jakie wymagacie

  2. ela zaporowska na 6 stycznia 2017 @ 15:30

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana państwa ofertą przy pakowaniu kawy.Jestem dyspozycyjna mieszkam w Polsce,ale właśnie wybieram się do Anglii potrzebuję pracy zakwaterowania
    .Podejmę prace od zaraz.Mój numer tel.:536829333
    bardzo proszę o kontakt 🙂
    pozdrawiam ela

  3. ,,Sklep Birmingham12/2016-2017 na 10 stycznia 2017 @ 09:43

    jestem zainteresowana ta oferta mam doswiadczenie

Zostaw odpowiedź do ,,Sklep Birmingham12/2016-2017