£do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca w Anglii przy sortowaniu paczek Southampton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 00:05

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Anglii na magazynie przy sortowaniu paczek. Ogłoszenie z Southampton dla pracowników fizycznych bez doświadczenia. Pracodawca zapewnia szkolenie pracownicze.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zatrudniony na magazynie przy sortowaniu paczek.

Wymagania:

  • własne buty ochronne;
  • konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • transport we własnym zakresie ze względu na czas oraz lokalizację firmy;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienia od zaraz na dłużej;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na zmianie nocnej przez 5 dni w tygodniu;
  • możliwość pracy na zmianie tylko w weekend, czyli sobota od 00.30 do 8.30 oraz w niedzielę od 03.00 do 10.00;
  • stabilne i legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą przy sortowaniu paczek mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 02380235835 lub 07816941690 (Iweta).

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sortowanie-paczek_i100366

ID ogłoszenia: 2585ddae5273a838