£9,00 na godz.

Od zaraz fizyczna praca w Anglii rozładunek kontenerów z językiem angielskim Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 00:09

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Anglii z komunikatywnym językiem angielskim. Zatrudnienie w Southampton aktualne od zaraz przy rozładunku kontenerów dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, gdzie zadaniem pracownika będzie rozładowywanie kontenerów.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie oraz piśmie;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do wykonywania pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • pracę przez 2 – 3 dni w tygodniu, a potem możliwość przejścia na pełny etat;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę do podjęcia od zaraz w Southampton;
  • sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 02380226644 (wewnętrzny 1) albo można wysłać wiadomość SMS ze swoimi danymi kontaktowymi na numer: 07973421878

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/rozladunek-kontenerow-southampton-docks_i106127

ID ogłoszenia: 6306006db44e365c