£atrakcyjne

Od zaraz lub od nowego roku 2018 oferta pracy w Anglii sprzątanie biur Oxford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz lub od nowego roku
  • Przewidywany czas zatrudnienia: b/d
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 19:46

Agencja zatrudnienia dla klienta z Oxfordu poszukuje od zaraz sprzątaczek do podjęcia legalnej pracy w Anglii przy sprzątaniu biur od zaraz lub od nowego roku 2018.

Opis stanowiska

  •     sprzątanie prywatnych mieszkań i biur
  •     Sprzątanie i utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych
  •     Bieżące zgłaszanie zapotrzebowań na środki czystości

Wymagania

  •     znajomość języka angielskiego w mowie
  •     mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  •     czynne prawo jazdy kat. B
  •     gotowość do wyjazdu od zaraz na minimum 3 – 6 miesięcy
  •     chęć do pracy i rzetelność

Nasza oferta

  •     umowę o pracę z brytyjskim pracodawcą
  •     atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  •     szkolenie dla osób bez doświadczenia
  •     narzędzia do pracy wraz z samochodem służbowym
  •     zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Telefon: +48 123073030
E-mail: rekrutacja@amplihr.pl
WWW: www.amplihr.pl

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Łowińskiego 7e, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

źródło: http://amplihr.pl/job/personel-sprzatajacy-londyn/

ID ogłoszenia: 6135a243f1a54004

1 odpowiedź na “Od zaraz lub od nowego roku 2018 oferta pracy w Anglii sprzątanie biur Oxford”

  1. Witam !
    Czy jest możliwość podjęcia pracy od 28 maja na okres 4 miesięcy?

Zostaw odpowiedź do Maja