£do uzgodnienia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii przy rozładunku dostaw Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:04

Sklep z Londynu poszukuje pracowników fizycznych do pracy przy rozładunku dostaw i wykładania towaru na półki. Oferta pracy w Anglii od zaraz dla mężczyzn.

Miejsce zatrudnienia: Londyn – Harrow

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace fizyczne przy rozładunku towaru i wykładanie go na półki sklepowe.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z doświadczenie w pracy jako sprzedawca lub też merchandiser
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie aktualne zamieszkanie w Londynie – najlepiej części północno -zachodniej
  • posiadanie następujących dokumentów: NIN, aktualny paszport i dowód osobisty

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

  • Najlepiej bezpośrednio na miejscu – 304-308 Station Road, ha12dx Harrow
  • Lub mailowo – CV prosimy przesłać na adres: bacardi221@wp.pl

ID ogłoszenia: 87154567656492ba