£7,40 brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii wykładanie towaru bez języka sklep Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 21:11

Sklep wielkopowierzchniowy z Liverpoolu poszukuje od zaraz 3 osoby do podjęcia fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru bez znajomości języka angielskiego (mile widziany, ale nie wymagany).

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Liverpool

Zarobki: 7,40 GBP/h brutto

Liczba stanowisk: 3

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy, motywacja
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski nie wymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– brak jakichkolwiek nałogów (za palenie lub picie grozi zwolnienie)
– mile widziane osoby kontaktowe, pozytywnie nastawione, potrafiące szybko zaadaptować się w nowym miejscu

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 60 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Liverpool 02/16”

emial: red-dot@e-mile.co.uk [ogłoszenie nieaktualne]

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 5856a156b2d9d7d

9 komentarzy na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii wykładanie towaru bez języka sklep Liverpool”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa ofertą pracy jestem gotów do podjęcia od razu pracy zgóry dziękuje podaje swój kontakt telefoniczny 508040879 lub E-mailwiktor120790@wp.pl

  2. marek lenart na 22 stycznia 2016 @ 21:25

    Bardzo jestem zainteresowany oferta piracy,obecnie przebywam w Liverpool jestem w pelni dyspozycyjny I gotowy do piracy of zaraz

  3. Witam

    Jestem zainteresowany oferta pracy ale niestety na podanego emaila nie mogłem wysłać swojego CV. Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam

  4. Sklep Liverpool 02/16 na 25 stycznia 2016 @ 01:25

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany ofertą pracy w sklepie w Liverpoolu. Moje zalety to łatwość nawiązywania kontaktów oraz adaptacji w nowym miejscu, brak jakichkolwiek nałogów oraz fizyczne przystosowanie do pracy nawet w ciężkich warunkach. Oczywiście brak konfliktu z prawem. Jestem gotowy do podjęcia pracy “od zaraz”, język angielski znam w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na w/w stanowisko.
    Z poważaniem
    Marcin Krzywański

  5. Sklep Liverpool 02/16 na 26 stycznia 2016 @ 12:51

    Witam,

    z przyjemnoscia przesle Panstwu moje CV, niemniej jednak na podany przez Panstwa adres mailowy nie jest to mozliwe.Jestem zainteresowany jakąkolwiek pracą na terenie Liverpoolu lub okolic ( mieszkam w Birkenhead ). Spełniam wszystkie wymienione przez Państwa w ogłoszeniu kryteria. Posiadam również doświadczenie sklepowe, ponieważ przez ostatnie 5 lat prowadziłem własny sklep motoryzacyjny. Uprzejmie proszę o kontakt mailowy, gdyby byli Państwo zainteresowani moją kandydaturą.

    Z wyrazami szacunku
    Czesław

  6. Witam,

    W odpowiedzi na Państwa ofertę zgłaszam swoją kandydaturę, do natychmiastowego podjęcia pracy polegającej na wykładaniu towaru.
    Ps. Dodam, iż posiadam aktualną książeczkę sanepidowską, która umożliwiała mi podjęcie pracy w Polsce w branży spożywczej. Przez kilka lat pracowałam w Polsce jako hostessa i marchandiser w sklepach Auchan oraz Kaufland na terenie całej Polski więc znam reguły dotyczące rozmieszczania towarów.
    Pracowałam również jako audytor przy inwentaryzacjach. Wcześniej wykonywana praca wymagała dużych zdolności manualnych oraz spostrzegawczości i zręczności ( praca na czas i z zachowaniem wysokiej jakości, która objawiała się dokładnością i spostrzegawczością.). Posiadam wystarczającą znajomość języka angielskiego do zrozumienia poleceń oraz podstawowej komunikacji. Od przeszło 6 miesięcy mam intensywny kurs języka angielskiego, Na chwilę obecną poza domem komunikuję się głównie w języku angielskim. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz.

  7. Witam mam na imie Piotr jestem zainteresowany panstwa ofertą mieszkam na L4 pracę moge podiac od zaraz.Nie palę i nie piję.Znajomość języka podstawowa.Dziękuje i pozdrawiam

  8. „Sklep Liverpool 02/16″ na 1 lutego 2016 @ 21:58

    Witam,

    przez 15 lat prowadziłam sklep (miałam własną działalność w Polsce), także doświadczenie na podobnym do Państwa oferowanego stanowiska już mam.
    Bardzo proszę o kontakt, prześlę CV i więcej informacji jeśli będzie wymagane.

    Pozdrawiam,

  9. Praca wykładanie towaru na 2 lutego 2016 @ 13:30

    Jestem zainteresowana waszą ofertą.
    Prowadziłam sklep przez 10 lat więc może
    być to moim atutem.Wraz z mężem możemy
    wyjechać z Polski w każdej chwili.
    Tel.kontaktowy 509-543-167