£do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka magazyn materiałów budowlanych Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 września 2021 00:02

Dla dyspozycyjnych magazynierów możliwość podjęcia od zaraz pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków na magazynie materiałów budowlanych bez języka.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla magazyniera;
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem różnych zadań na magazynie materiałów budowlanych.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • wiek powyżej 25 lat;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • mile widziana będzie umiejętność obsługiwania wózka widłowego, a także znajomość materiałów budowlanych.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole współpracowników, który nie jest przypadkowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez odbywanie różnych szkoleń;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

CV wraz z krótkim opisem własnej osoby prosimy kierować na adres e-mail: praca@antbm.co.uk z podaniem tytułu: PMTW13/7721

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1281456

ID ogłoszenia: 43612fafc02b390