£9,50 GBP/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie hurtowni słodyczy Luton UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Luton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc lub dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 maja 2020 02:01

Hurtownia słodyczy z Luton poszukuje od zaraz chętnych do legalnej pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień na palety dla sklepów detalicznych. Zakwaterowanie dostępne na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: order picker

Miejsce: Luton

Start: od zaraz

Zarobki: 9,50 GBP/h brutto

Umowa: na czas określony 3 mc z opcją przedłużenia na stałe

Liczba miejsc: 2

Zadania:

Kompletowanie kartonów ze słodyczami na potrzeby sklepów detalicznych. Zadania wykonywane z pomocą ręcznego wózka paletowego i skanera.

Wymagania:

– minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– zaświadczenie o niekaralności do wglądu

– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące lub dłużej

Oferujemy:

– atrakcyjne warunku finansowe oraz premie

– możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu (koszt 45 GBP/tyg.)

– stałą umowę po 3-miesięcznym okresie próbnym bezpośrednio z pracodawcą

– zapewniamy wsparcie przy wszelkich formalnościach koniecznych do dopełnienia na miejscu (NIN, konto bankowe, zwrot podatku, tłumaczenia)

– pracę w międzynarodowym, tolerancyjnym środowisku

W związku z panującą pandemią pracodawca zapewnia niezbędne środki ochrony osobistej.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem „Słodycze Luton 05/2020”

greatjob@fmail.co.uk

ID ogłoszenia: 3345ebb4b0f36b69

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie hurtowni słodyczy Luton UK”

  1. Daria_siatkowska na 17 maja 2020 @ 18:03

    Witam. Ile godzin tygodniowo ? Posiadam doświadczenie na magazynie Iceland