£do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji perfum Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 maja 2018 01:56

Możliwość podjęcia zatrudnienia w firmie z Londynu dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja pracy w Anglii od zaraz na produkcji oraz przy pakowaniu perfum.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: West Greenwich, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się produkcją perfum
  • zadaniem pracownika będzie wspieranie procesów produkcyjnych, pakowanie towarów oraz wykonywanie czynności na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości artykułów
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dobre nastawienie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w zespole
  • dokładność i staranność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • pracę w Anglii od zaraz
  • zatrudnienie na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV należy wysyłać na adres:

operations@bahoma.com

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1126350

ID ogłoszenia: 4565b032671a48ca