£8,50 GBP brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu słodyczy Coventry UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Coventry
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 czerwca 2017 03:04

Firma dystrybucyjna z Coventry UK od zaraz poszukuje 3 pakowaczy do pracy w Anglii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Pracodawca nie zapewnia zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Lokalizacja: Coventry, Anglia
Wynagrodzenie: 8,50 brutto
Liczba wakatów: 3
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca na magazynie firmy dystrybucyjnej przy pakowaniu słodyczy, zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • otwartość, komunikatywność, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie ze stołówką
  • przyjazną atmosferę
  • praca w międzynarodowym zespole (głównie osoby ze wschodniej europy)
  • pomoc przy wszystkich formalnościach
  • pracodawca nie zapewnia zakwaterowania

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Coventry 07/2017.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 988594dbc715b539