£7/h netto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka sprzątanie domów, mieszkań Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 18:52

Oferujemy podjęcie pracy w Anglii dla kobiet od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań a także biur. Ogłoszenie z Londynu dla chętnych bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka
Stawka godzinowa: 7-8 GBP na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Londyn, UK

Opis stanowiska pracy:

  • praca wykonywana będzie na terenie od 1 do 4 strefy Londynu
  • osoba zatrudniona sprząta domy, mieszkania oraz powierzchnie biurowe
  • konieczne jest dokładne wypełnianie obowiązków

Oczekiwania:

  • sumienność, rzetelność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • świetna organizacja czasu pracy
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • duże chęci
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • wymagane zamieszkanie w strefach 1-4

Zapewniamy:

  • do 50 godzin pracy tygodniowo
  • bardzo uczciwe warunki zatrudnienia
  • dużo zleceń
  • zarobki na początek w wysokości 7 GBP na godzinę netto
  • pracę na pełny etat lub na mniejszą ilość godzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu.

SMS z imieniem, nazwiskiem, wiekiem i kodem miejsca zamieszkania należy przesłać na numer: 07398077882

Zapraszamy również do wysłania zgłoszenia mailowo na adres: londyn.sprzatanie@gmail.com

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1062183

ID ogłoszenia: 2055870fc7a12e0d

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka sprzątanie domów, mieszkań Londyn”

  1. Witam serdecznie.Jestem wraz z dziewczyną zainteresowany tą pracą,i prosimy o kontakt.797 235 163.Pozdrawiamy.