£10,00 na godz.

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy sprzątaniu specjalistycznym Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 12 stycznia 2022 00:05

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Anglii przy sprzątaniu specjalistycznym. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla sprzątaczy-sprzątaczek przy wykonywaniu różnych zadań porządkowych.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz. oraz wyższe stawki (15 – 20 GBP na godz.) przy sprzątaniu trudnym oraz po Covid-19.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się specjalistycznym sprzątaniem – może to być sprzątanie kuchni, praca na wysokościach, sprzątanie po budowlańcach, ale też pranie dywanów i tapicerki, z czym wiąże się także korzystanie z myjki wysokociśnieniowej;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym, ale przeważnie jest to praca w nocy.

Wymagania:

  • wysoka jakość wykonywanej pracy;
  • dobra znajomość zasad BHP;
  • umiejętność dbania o szczegóły,
  • elastyczność;
  • rzetelne wykonywania zadań.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • odzież roboczą;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 07739899022

Źródło: https://polonia24.co.uk/surbiton/praca/pomoc-domowa-aupair-sprzatanie/specjalistyczne-sprzatanie-kuchni_i85263

ID ogłoszenia: 31061dd95c217ca5