£8,50-10/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2017 00:06

Praca w Anglii dla kobiet z podstawową znajomością języka. Zatrudnimy od zaraz przy sprzątaniu mieszkań prywatnych na terenie południowo-zachodniego Londynu.

Stanowisko: sprzątaczka

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 8,50 do 10 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie sprzątającej działającej na terenie zachodniego Londynu
  • zadaniem pracownika będzie sprawne i kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań prywatnych na zlecenie klientów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie w sprzątaniu mieszkań, hoteli lub biur
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • profesjonalizm i dokładność
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • sprawne poruszanie się komunikacją miejską
  • uczciwość i pracowitość
  • wymagana jest własna działalność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z możliwością podwyżki dla najlepszych
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres
  • dużą ilość godzin tygodniowo
  • stałe zlecenia
  • pracę w stałych godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania wiadomości na adres:

clean@dustbusterslimited.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1113725

ID ogłoszenia: 71659315630a6f97