£7,75-8,55/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla Polaków na magazynie odzieżowym Bedford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:39

Chętnie zatrudnimy na magazynie odzieżowym z Bedford kandydatów z podstawową znajomością języka. Od zaraz opcja pracy w Anglii przy sortowaniu i pakowaniu ubrań.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Bedford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 7,75 do 8,55 GBP za godzinę brutto w zależności od zmiany

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na segregacji oraz pakowaniu odzieży do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przyjęciem dostawy oraz kontrolowaniem jakości towarów
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do podjęcia pracy w Anglii
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania blisko pracy
  • możliwość pracy na stałe lub tymczasowo
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • płatne szkolenia
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

bedfordpraca@gmail.com

Możliwy jest kontakt pod numerem: +44 7523660080 lub +44 7440534232

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1129777

ID ogłoszenia: 31959cffcaf73f48