£od 90,00 na dzień

Od zaraz oferta pracy w Anglii magazyn narzędzi ogrodowych bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 30 marca 2022 00:02

Dla dyspozycyjnych magazynierów do podjęcia praca w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków od zaraz na magazynie narzędzi ogrodowych oraz grilli.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 90,00 GBP na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał i pakował różnej wielkości zamówienia;
  • zadaniem będzie rozmieszczenie dostaw na magazynie, a czasami także pomaganie w ich sprawdzaniu;
  • w sezonie pakowane jest około 150 paczek na osobę, ale nie trzeba ich przenosić.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • w sezonie pracę od 7.30 do 18.00 albo wcześniej i poza sezonem od 8.30 do 17.30 (poniedziałek – piątek), a w sezonie jeszcze których dzień weekendu;
  • przyjemną atmosferę w pracy.

Aplikacja:

CV w języku angielskim prosimy wysyłać na adres e-mail: patrick@sunshinegc.co.uk

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/

ID ogłoszenia: 4026243531f4a2a0