£10 brutto/h

Dla budowlańców od zaraz oferta pracy w Anglii na budowie w Rotherham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rotherham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 12 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2019 02:18

Poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Anglii na budowie. Zatrudnienie w Rotherham UK dla pracowników ogólnobudowlanych z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Rotherham.

Wynagrodzenie: 10 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • dojeżdżanie samochodem;
  • wykonywanie ogólnych prac przy wznoszeniu budynków;
  • wykonywanie ogrodzeń oraz drenaży ziemnych;
  • betonowanie;
  • naprawianie i budowanie dróg gospodarczych;
  • chirurgia drzew.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w branży ogólnobudowlanej;
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnieni od zaraz;
  • prawo jazdy kart. B.

Oferujemy:

  • kontrakt na przynajmniej 12 miesięcy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • od 40 do 60 godzin pracy w tygodniu;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domku mobilnym, który dostosowany jest do zamieszkania całorocznego (pracownik płaci tylko za media 25 GBP na tydzień);
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą na budowie w Anglii proszone są o wysyłanie swojego CV poprzez stronę:

www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=808

ID ogłoszenia: 4295db85542274ee