£8/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach Peregrine Hall

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peregrine Hall
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2017 02:30

Możliwość podjęcia pracy w Anglii na budowie z Peregrine Hall. Chętnie zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych do remontów z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Peregrine Hall, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na budowie będzie polegała na wykonywaniu czynności ogólnobudowlanych przy remontach
  • zadania będą odbywały się wewnątrz oraz na zewnątrz budynków

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • podstawowa wiedza z zakresu remontów
  • minimum 2-letnie doświadczenie w podobnej branży
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą
  • perspektywę dłuższego zatrudnienia
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

sebastian@cestaffing.co.uk

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-budowlany-3619100.html

ID ogłoszenia: 549588bc90e89c83

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach Peregrine Hall”

  1. Mateusz Bednarczyk na 6 lutego 2017 @ 17:21

    Witam , nazywam sie Mateusz Bednarczyk ,mam 20 lat i poszukuje pracy z zakwaterowaniem , jestem w Anglii obecnie mieszkam w Woking pod Londynem , wiecej informacji jest podane w cv . z gory dziekuje i posze o kontakt 07440440810