£9,40 na godz.

Od zaraz oferta pracy w Anglii na magazynie drogeryjnym bez języka Londyn 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: kontrakt
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 4 marca 2020 01:03

Pracodawca z Londynu potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii na magazynie z kosmetykami. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z umiejętnością współpracy w grupie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,40 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie kosmetycznym;
  • wykonywanie różnych prac, które będą dotyczyły, np. przygotowywania zamówień do wysłania.

Wymagania:

  • energiczność;
  • preferowani mężczyźni;
  • dokładne i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków;
  • pełna punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samoorganizacja pracy;
  • bycie kreatywnym;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 16:00;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • zatrudnienie na kontrakt;
  • 28 dni płatnego urlopu;
  • płatne przerwy w pracy.

Aplikacja:

CV wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres e-mail: london.tottenham@onet.pl

Źródło: www.lento.pl/praca-na-magazynie.html

ID ogłoszenia: 5565e5e84b373412