£ok 8 - 10 GBP

Od zaraz Oferta pracy w Anglii na magazynie zbieranie zamówień, pakowanie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bradford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 00:34

Poszukujemy pracownika do zbierania zamówień i pakowania na magazyn z odzieżą z Bradford. Praca w Anglii od zaraz jako Oder picker dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego

Stanowisko: Order Picker

Lokalizacja: Bradford

Zarobki: ok 8 – 10 GBP/h – w zależności od zmiany

Zadania:

  • Magazyn z odzieżą działa na 3 zmiany- dzienna, wieczorna oraz nocna
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za zbieranie i kompletowanie zestawów zgodnie z zamówień oraz pakowanie i przygotowywanie do wydania lub wysyłki.

Oczekiwania:

  • znajomość języka przynajmniej na poziomie podstawowym
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra sprawność fizyczna
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • poszukujemy osoby uczciwej na stałe
  • pracowitość, zaangażowanie,
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • zapewniamy szkolenie wprowadzające
  • umowę o pracę początkowo na 2 miesiące, następnie na 6 miesięcy- 3cia umowa będzie podpisana na czas nieokreślony
  • dobre warunki pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju i awansu