£8,21 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji słodyczy bez znajomości języka Scarborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Scarborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2019 01:03

Fabryka z Scarborough szuka od zaraz chętnych do pracy w Anglii na produkcji słodyczy. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Scarborough.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, polegająca na produkcji wykwintnych, świątecznych słodkości (toffee apples).

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • pracę zmianową, około 12 godzin dziennie, a w tym są 3 przerwy, przez 7 dni w tygodniu;
  • wyjazd z Rzeszowa autokarami Sindbada;
  • pracę od 13 października 2019 na 2 tygodnie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie odpłatne w kilkuosobowych domkach turystycznych w cenie 60 funtów tygodniowo;
  • wyżywienie we własnym zakresie;
  • pomoc koordynatora;
  • zapewniony codzienny dojazd do miejsca pracy – 12 GBP na tydzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres: biuro@mlwork.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu:

  • Robert – 732 755 123;
  • Dominika – 533 090 733.

Źródło: www.praca-za-granica.pl/o-872269.php

ID ogłoszenia: 4465d80f9c8ec0b1