£od 7,20/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji spożywczej w Londynie 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 02:06

Możliwość podjęcia pracy w Anglii na produkcji artykułów żywnościowych. Zatrudnienie od zaraz w zakładzie z Londynu dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: północy Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 7,20 GBP na godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkowaniem artykułów spożywczych

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • preferowane są osoby zamieszkałe w północnym Londynie (N19)
  • chęć i motywacja do podjęcia zatrudnienia od zaraz w Anglii
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją dla 2 osób od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę od poniedziałku do piątku, po 8 lub 9 godzin dziennie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres e-mail:

hr@plsr.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1091189

ID ogłoszenia: 632589657a67dea4

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.