£do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Anglii pakowanie wypieków bez języka Londyn 2023

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 17 maja 2023 00:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu wypieków cukierniczych. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pakowaczy na czas nieokreślony. Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju zawodowego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na produkcji żywności;
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń na danym dziale;
  • pakowanie oraz wydawanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • stabilną pracę do podjęcia od zaraz;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Anglii, proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail:

praca@polishvillagebread.co.uk

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 57964652e34293d7