£8,21-8,50 na godz.

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków bez języka Hayes 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hayes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 października 2019 03:21
  • Wygasa: 17 dni, 11 godzin

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2019 w Hayes UK bez znajomości języka dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia pełny wymiar godzin.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Hayes.

Wynagrodzenie: 8,21 – 8,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • naklejanie etykiet, dodawanie toreb oraz ulotek informacyjnych do produktów;
  • praca w zespole na linii produkcyjnej;
  • dbanie o porządek i czystość na wszystkich obszarach linii produkcyjnej;
  • praca zgodnie z przepisami BHP;
  • wykonywanie innych zadań.

Wymagania:

  • dokładne wypełnianie zadań;
  • umiejętność liczenia i dbanie o szczegóły;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 am – 4 pm;
  • wynagrodzenie urlopowe – 28 dni w roku;
  • wypłatę raz w tygodniu – w każdy piątek.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0 7985 793 331

Można także wysyłać zgłoszenia na adres: ewelina.syska@optimegroup.co.uk

Źródło: www.facebook.com/pracalondynogloszeniawydarzenia/posts/2399561563460432

ID ogłoszenia: 2955d9ce4561d8c8